[]

TES Online - SW tor - Neverwinter

2 arkadaş sarıp sarmalayan co op oyun bulma başarısızlığımızdan sonra başlıktakilerden birine başlayalım dedik. Aylık üyeliklere para hiç niyetimiz yok, donanım haber ölücüsü gibi bedavacı takılacağız, en fazla TES in base oyununa para veririz. bu oyunları seçme sebebimiz ise evrenleri doğal olarak. sw ve d&d en hakim olduklarımız sonrasında TES geliyor. soru şu hangisine başlayalım? hangisi daha doludur? hangisi daha çok sarar? dancın mancın olaylarında oyuncu bulma sıkıntısı çeker miyiz? swtor da subs. olmadan ana hikayede ilerlenemiyormuş anladığım kadarıyla, diğerlerinde de bu olay var mı?

sevgiler, saygılar.


 
hazır popülerken ve yeni çıkmış hype varken new worl’de de bakmanızı öneririm.

Soruya cevap olarak ise tes’e başlarsanız dlc’lere para verirsiniz çünkü oyun güzel. İlla yukarıdakilerden biri seçilecekse TES derim, onun haricinde mmo önerisi isterseniz önce albion sonra new world derim.
  • solitude ov the lonliest star  (04.10.21 15:50:33) 
new world (+1) dışındaki oyunların aktif oyuncu sayıları çok düşük. sv de tek başınıza dolaşırsınız. iyi oyunlar


  • fuurkan  (04.10.21 20:46:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.