[]

Ciltte leke

Gövdemin sağ kısmında bir leke var. Doktor bunun için krem verdi. Kolumun alt kısmında kaldıgı için kolum değebiliyor. Ayrıca,o krem emilene kadar tişörtü açmış olmam üşütüyor.

Hava alacak şekilde açık bırakarak, o lekeye dıştan müdahale olmasını nasıl engellerim? En azından krem etki edene kadar.Fikri olan var mı?


 
Lekenin boyutuna göre krem emilim sağlayana kadar yara bandı yapıştırabilirsiniz ama krem yara bandı yapıştırmaya uygun mu değil mi doktorunuza sorun. Bazı antibiyotikli kremlerde önermiyorlar. Kremin içeriğine bağlı bir durum bu.

Ya da dövmecilerin kullandığı yapışkanlı streçler var onları araştırabilirsiniz.
  • makarnacanavari  (04.10.21 22:11:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.