[]

bisiklet - paslı ön amortisör

bisikletin ön amortisörü (krom-parlak bölge) nokta nokta paslanmaya başladı.
bu pası nasıl geçirebilirim?

ayrıca bir bisikletçi de pamuk gibi ince bulaşık teliyle sürtüyordu, yurtdışından gelen bir ürünmüş, internette bulamadım. adı nedir? nasıl bulabilirim?
bu ürüne çok benzer, ipinceydi.
cdn.mscdirect.com

kutusu da buna benziyordu
m.media-amazon.com

 
bildiğin alüminyum tel bu.

pas sökücü sprey + bu tarz tellerle bi nebze geçer belki
  • jelly bear  (03.10.21 22:46:16) 
Aluminyum folyo buruşturup ince yağ ile dalın.


  • hedep  (04.10.21 00:13:05 ~ 00:13:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.