[]

Ayak tabanında hiç geçmeyen şişlik

3 sene önce ufak bir şekilde ortaya çıktı.
Yarın doktora gidip göstereceğim ama buraya da sormak istedim.
Yumuşak bir şey gibi değil ama kemik gibi sert de değil şişlik. Ayağımın tabanında dış kısma yakın bir yerde nerdeyse yarım ceviz büyüklüğünde.
Ağrı yapmıyor ama yalınayak iken orda bir şey olduğunu hissediyorum. Ayakkabıların altı yumuşak olduğu için sanırım çok etkilemiyor.

Ne olabilir bu?

 
Lipom olabilir


  • curukturpkokusu  (03.10.21 14:02:47) 
nasır


  • reanarchy  (04.10.21 10:15:12) 
Nasır değil, nasır ciltte olur, bu şey deri altında. Doktordan geldim şimdi hiçbir fikirleri yok. Röntgen çekilecekmişim. Lipomu sordum orda olmaz hem daha yumuşak olur dedi doktor.


  • bana kedicik derdi  (04.10.21 15:25:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.