Turkcell’le başım belada

Merhaba. Turkcell tarifemi bu ay yenilemem gerekiyor ancak bana sunduklari tarifeler 90 tl’den basliyor. Su anki mevcut tarifem 33 tl. Iletisim merkezini aradigimda internet kullanimim cok oldugu icin bana guya uygun paket sunmuslar. Simdi ben hicbir zaman internetimi bitirmiyorum. O ay sunduklari 3 gb’i harciyorsam bana o zamam sen 90 tl de verirsin ne demek cidden aklim, mantigim almiyor. Sikayet edilecek bir yerleri de yokmus. Benim gelirim %172 artmadigina gore bu fiyati karsilamami nasil beklerler? Sizin de basiniza geldigini dusunuyorum, daha sonra ucuz tarifeleri cikiyor mu bu kurumun? Eger cikmazsa hattimi sonlandiracagim zaten ama sizin de basiniza geldi mi ne yaptiniz merak ediyorum..

anneme de zamlı tarife önermişlerdi. sizdeki kadar dramatik bir zam değildi ama yine de epey artacaktı. hat taşımayı düşünüyorken bu rahat tarife mi ne öyle bir şey gördüğünü söyledi, işini görüyormuş. ben turkcell'de olmadığım için hiç bilmiyorum ama belki işinize yarar diye paylaşmak istedim.

  • xiduyuru  (02.10.21 20:42:20)
Başka bir operatöre taşıyıp 3 gün sonra geri gelirseniz daha iyi tarifeleri daha ucuza alabilirsiniz

  • etna  (02.10.21 20:51:56)
Ben de etnanın dediği gibi yaptım ama bir yıl taahhütlü yaptım ben. Aveaya geçtim bir yıllığına, şimdi aveayı ucuza kullanıyorum seneye de Turkcelle geçip onu ucuza kullanacağım. Bir iki gün geçme olayını bilseydim taahhüt yapmadan geçerdim aveaya :)

  • beni sen öldürme  (02.10.21 21:45:59)
sürekli bir operatöre bağlı kalmaya gerek yok. taahüt her bittiğinde diğer operatorlere geçiyorum. hangisi bütçeme uyarsa. çekmeme problemi yok tabi benim ev ve işyerinde.

  • xrated  (03.10.21 13:10:09)