Ev arkadaşı arayan kişilerin kullandığı bir site var mı?

Hali hazırdaki evine arkadaş arayan ya da kalacak yer arayanlar hangi platformu kullanıyor? Sahibinden haricinde baska bir site mevcut mu?

evarkadasi.com

  • olaylar olaylar  (02.10.21 15:18:26)
evine arkadaş arıyorsan evarkadasi.com iş görür ama kalacak yer arıyorsan hayli zorlanırsın. kız düşürmeye çalışan gerzek barzo dolu. normalde 800-900'e gidecek daireye 300 çekip sadece kadınlara mesaj alımını açık bırakan adamlar var. bakacağın beş ilandan dördü böyle.

ben kendi evime arkadaş ararken evarkadasi.com'dan bulmuştum ama yanına çıkabileceğim birisini ararken evarkadasi.org işimi gördü. ilan sayısı çok daha az görünüyor ama fena site değildir.

onun dışında yaşadığınız şehirler için facebook gruplarına bakabilirsiniz. genellikle yabancı öğrencilere yönelik olduğundan fiyatlar şişkin olsa da erasmus grupları iş görebilir.
  • alevli deniz sortu  (02.10.21 15:58:04)
facebooktaki gruplar da işlevsel oluyor gibi. özellikle istediğiniz mahallelerin grupları varsa. bir flat sharing rooms istanbul vs diye aratırsanız öyle de gruplar var.

  • red g  (02.10.21 16:45:54)
Evarkadasi.org bir ara kullandığım ve birkaç düzgün, birkaç da bozuk ev arkadaşı/adayı bulduğum site.
Uygun pansiyonlar da olabiliyor. Şu an durum nedir bilmiyorum ama. Malum, öğrenciler açıkta...

  • runagain  (03.10.21 11:13:15)
Valla burayi da kullanabilirsin sanirim, onun disinda @red in de dedigi gibi genelde bulundugun yerlerdeki facebook gruplari falan da is gorebilir.

  • j r r tolkien hayrani  (03.10.21 11:31:38)