[]

Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu teknik direktör mü olacak artık? Yıllarca belli takimlari çalıştırarak devam mı edecek? Ve gündemde mı olacak?

Her futbolcu teknik direktör olmuyor bildigim kadarıyla. Emre nasıl bu yola yöneldi?


 
Uefa lisansi mart ayinda yoktu. Daha almadiysa olamaz.
Bu yola nasıl yoneldi? Adam emre belezoglu. Türkiye'de bu işler böyle yürür. Yürü ya kulum derler. Öyle futbol oynamamış adam gelmez Türkiye'de, illa içten böyle adamlar gelir.

  • logisticsmanager  (02.10.21 02:15:11) 
Evet teknik direktör olacak ve “ en büyük hayalim dünya çapında td olmak” demişti. Genelde otorider futbolcular td oluyor ve başarılı oluyor, Emre’de de hem yetenek hem otoriterlik var. Pro lisans almayı bekliyordu bildiğim kadarıyla


  • goodyes  (02.10.21 10:10:12) 
emre zeki bi adam. hırsı mantığının önüne geçmezse çok başarılı olur. isteyen herkes teknik direktör olabilir ama büyük camialarda oynamış sevilen kişiler direkt süper ligden başlar. yoksa ikinci lig üçüncü lig allah ne verdiyse. o yüzden ersun yanal gibi antrenörler hiç futbol oynamadan ve torpilleri olmadan o noktaya geldikleri için çok değerlidirler ama bi dayıları olmadıkları için çok tutulmazlar.


  • bohr atom modeli  (02.10.21 10:39:04 ~ 10:39:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.