[]

Yediğim köftenin içinin çiğ olması

www.hizliresim.com

www.hizliresim.com

2- 2,5 tane yedim sonra fark ettim hiç dikkat etmemişim ya tamamen aptallık. Dışı çok pişmiş iyi görünüyordu tadından fark edip bakınca gördüm ya. Bu bildiğimiz çiğ kıyma değil mi ya?

Çok tedirgin oldum, internette çiğ et yemenin zararları üstüne çok şey yazıyor bayağı da korktum şimdi. Bişey yapmam gerekiyor mu? Korkmalı mıyım?

 
Hicbi sey olmaz


  • floydian  (02.10.21 00:07:58) 
tavuk olsa kork derim de etten pek bi şey olmaz.


  • jelly bear  (02.10.21 00:55:18) 
Sıkıntı yok affetme


  • mg3929  (02.10.21 01:17:09) 
Yapılış ve içerik malzemesi farklı olabilir ama doğrusu hiç normal görünmüyorlar. Dış köfte içi domates gibi


  • Erva  (02.10.21 07:19:08) 
Ben de endiselenmezdim ama yemeye de devam etmezdim. Kalanları ortadan kesip tavada az daha kızartırdım.


  • baal  (02.10.21 07:28:36) 
kırmızı ette az pişmiş de sıkıntı olmuyor genelde ama kıyma ürünlerinde olur. çünkü dış-iç birbirine geçtiğinden bakterinin içeride bulunma ihtimali var. ama bir şey olacağını sanmıyorum sadece küçük bir ihtimal. 70 derecede etteki bakteriler ölüyor.


  • xrated  (02.10.21 10:03:21) 
yüksek ihtimal bi şey olmaz. çiğ kıymaya çiğ yumurta kırıp yiyorlar batıda.


  • bohr atom modeli  (02.10.21 10:42:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.