[]

Keenetic (modem markası) nasıl bilirsiniz?

sanırım türk markası. bilindik asus, airties, tp-link modemlerden daha fazla yorumu var. genelde olumlu ama biliyorsunuz internette sahte yorumlar ve incelemeler çok.

bu markanın aşağıdaki modemini almak istiyorum. sizce alınır mı? 3 yıl garanti veriyormuş.

www.hepsiburada.com

 
birkaç ay önce alma arifesindeydim. çok iyi ve çok kötü yorumlar aldım. %50 %50. emin olamadım ben de.


  • false pretension  (30.09.21 20:25:09) 
tp-link modemim vardı(halen var rafa kaldırdım), çekim gücü, ufak ek ayarlar yetersiz geldi. istediğim özelliklerde asus ve keenetic vardı, kişisel olarak asus marka her aletim arıza çıkardığı için modemi asus almak istemedim. şekil olarak bakarsan bilindik markaların yanına yaklaşmaz ama işini güzel yapıyor bence. geleceği nasıl olur bilmem ama düzenli güncelleme alması, telefon uygulaması, epey detaylı ayarları ile beni tatmin etti.
bendeki modelin(exstradsl AC1200) tek eksi yanı modemi kapatma tuşu bulunmaması derdim. mevcut tuşlara görev atama var, ek fonsiyon tuşu var, aç-kapa tuşu yok. çok ilginç ama alıştım. senin model hangisi bilemedim, eklememişsin.

  • late viper  (30.09.21 20:34:24) 
@late viper

doğru. unutmuşum eklemeyi. ilk mesajı güncelledim. sanırım seninkiyle tek farkı 5ghz bandının olmaması ve anten sayısı 2
  • mr.goodcat  (30.09.21 20:49:22) 
Asus DSL AC750 kullanıyorum iş yerim ve her iki evimde (TürkNet abonesiyim) 2.4 & 5 ghz kapsama alanı gayet iyi ve yeterli.


  • mahsus mahal  (01.10.21 13:21:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.