Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiyesi

baştan belirteyim en fazla bu iş için 3 bin papel ayırabilirim. 5 - 6 bin liralık dyson önermeyin rica ediyorum bende biliyorum onlar iyi ama elimdeki para bu :)

ilk olarak elimizdekiler:

- ev hayvan gibi (200 m2)
- evde zaten rowenta normal süpürge var. (yeni cihaz acil ve günlük işler için)
- evde bir adet kedi mevcut.
- max 3000 tl'de param var bu iş için.

baktığım cihazlar;

- Dyson v8 animal
- xiaomi g10
- Philips XC7043/01 SpeedProMax
- Bosch unlimited serie 6

diğer önerilere de açığım.

Teşekkürler

Bosch ProAnimal'a da bakabilirsiniz. Evcil hayvanlı evler için iyidir.

  • himmet dayi  (30.09.21 16:57:10)
biz rowenta'nın bir modelini aldık, çok memnunuz. tam modelini unuttum. bu arada şayomi falan alacağınıza , işi bu olan markalardan birinden alsanız daha iyi değil mi?

  • co2s2  (30.09.21 17:02:48)
dyson v8.
iki yıldır neredeyse aralıksız her gün kullanıyorum, evde beş kedi var.
performansında en ufak düşüş olmadı.
  • blatta hiberna  (30.09.21 18:24:27)
Hoover hfree 500 var bende, muhtemelen bosch ve philips kadar iyi değildir ama parasına göre iyi.

  • passion rules the game  (30.09.21 18:51:00)
electrolux ergorapido'nun kirmizi olani isinize yarayabilir, ev hayvani olup da alan herkes cok memnun.

  • in vino veritas  (30.09.21 21:06:44)
V8

  • 65 derece  (01.10.21 01:17:04)