duvara tablo

-güzel tablolar satan bildiğiniz yer veya site var mıdır?

-bu tabloları duvara çiviyle çakmak dışında en sağlıklı nasıl asabiliriz? bu internette satılan vakumlu şeyler ya da çift taraflı bantlar iş görüyor mu gerçekten?

tikler gecikebilir ama gelecek :)

Tr'de adam akıllı baskı satan yer sıkıntısı var online, bir sürü site var ama baskıya uygun olmayan kötü dijital kopyaları kötü şekilde basıp gönderiyorlar kanvasa iyice emin olmak lazım, gördüğünüz mockup'lara güvenmeyin.

Çerçeve için 3m Command varmış geçenlerde benzer bir duyuruda hemfikir olunan sağlam ve iz bırakmayan çözüm olarak.
  • hedep  (29.09.21 22:21:05)
Hedep +1
Çoğu sitedekiler kötü. Bu yüzden iyileri pahalı. Şuradan bulabilirsin kaliteli şeyler.
www.hipicon.com
  • Bruce  (30.09.21 02:36:44)
Duvar örtüsü diye bişey var, eski duvar halılarının modernize edilmiş hali gibi. Ben artucky’den öpücük tablosunu aldım çok başarılı bir baskı, içinden çift taraflı bant da çıkıyor.

Çift taraflı bantlara güvenebilirsiniz, 120kg’a kadar taşıyanı var.
  • megalomaniac  (30.09.21 11:28:03)
çift taraflı bant tabii ki iş görür ama güzelinden olması lazım. hepsi aynı ağırlıkları kaldırmıyor. bir de elinizi cimri alıştırmayın, bol bol bant kullanın

  • co2s2  (30.09.21 15:07:45)