[]

Edirne'de ciğerci tavsiyesi

Yarın Edirne'ye gidiyoruz. En iyi ciğeri nerede yiyebiliriz?
 
Alipaşa Köfte ve Ciğer çok iyidir. yarım porsiyon da köfteden deneyin derim. burdan kalktıktan sonra tatlı konağında hayrabolu tatlısı da yiyin mutlaka. iyi geziler.


  • golgi aygıtı  (28.09.21 14:31:58) 
Sırasıyla;
1. Aydın Ciğer
2. Ciğerci Niyazi
3. Kazım Usta
  • petekpare  (28.09.21 14:44:51) 
edirneliyim
bence niyazi

  • superb  (28.09.21 14:45:10) 
En meşhur Aydın ama kapısında sıra beklemeye değecek kadar fark var mı emin olamıyorum. Sıra yoksa olabilir.

Onun dışında Niyazi ve Akgünler olabilir.

Canım istedi yahu. Aydın veya Niyazi'ye gideyim ben de :)
  • infernal majesty  (28.09.21 14:46:54 ~ 18:13:21) 
Çiçek Tava Ciğer Salonu'nda yedik biz güzeldi.


  • chicha_v2  (28.09.21 16:55:43) 
Edirneli olarak cevaplıyorum, Aydın'ın porsiyonu daha fazla ve domates soğan vs bittikçe getiriyorlar o yüzden talep çok ama lezzetli olan ciğer Niyazi de yenilir.
Kazım Usta Ve Ciğerci Kemal'de iyidir, Aydın ve Niyazi de yer yoksa.

  • ifsitifi  (28.09.21 17:44:52) 
ciğerci niyazi'yi öneririz. yanına da cacık.


  • eagle is free  (29.09.21 12:49:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.