Kahve için termos bardak

Selamlar, genelde kahve için termos bardak hangi ürünü önerirsiniz?
200 tl bütçe belirledim. Ev içerisinde veya dışarı çıkarken arabada tüketmek için kullanacağım.

bütçeni aşıyor ama aşağıya bıraktığım ürün çok güzel. ankara-denizli arasında arabada sıcacık kahve deneyimi yaşattı bana. şöyle söyleyeyim kahveyi demleyip koyduktan 2-3 saat sonra bile içilebilir duruma gelmesi için kapağını açıp bir süre beklemek gerekiyor.

Zojirushi-SM-TA60-Termos-Bardak-Matara
  • duyulmasi gerektigi kadar  (28.09.21 08:56:04)
@duyulması gerektiği kadar

Arkadaşın bütçesini 300 TL falan aşıyor ya hiç önemli değil 300 TL fark.

Stanley al geç direk. Baya iyi markadır.
  • ripvanwinkle  (28.09.21 09:19:53)
amazonda şu anda 347 lira yazdığım ürün.

www.amazon.com.tr
  • duyulmasi gerektigi kadar  (28.09.21 09:45:48)
amazon

Stanley Klasik Çift Kilitli Seyahat Bardağı 0.47 Lt

220 tl
  • jelly bear  (28.09.21 09:46:55 ~ 09:47:57)
@duyulması gerektigi kadar

Pardon hocam ben tek bir yerden baktım. Hepsiburada'da 470 TL yazıyordu. :D
  • ripvanwinkle  (28.09.21 09:47:53)
Aladdin Leak-LockTM termos kupa, 0,35 litre, çift duvarlı vakumlu yalıtımlı, 18/8 paslanmaz çelik, sızdırmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir, kahve kupası, yalıtımlı kupa, termo kupa www.amazon.com.tr
Arabanın bardaklıklarına da tam giriyor cok kalın olmadığından. Uzun süre sıcak tutuyor kahveyi.

  • solenkol  (28.09.21 09:51:23)
Zojirushi +1

amazondan yillar once siparis vermistim. serefsizin teki vapurda calmisti. abartili sekilde sicak tutuyordu.
  • buenosdias  (28.09.21 10:16:03)