[]

Kasım ayında telefon ve bilgisayar fiyatları düşer mi?

Bir kişiden yeni sezon ürünler satışa sunulacağı için her yıl kasım ayında fiyatlar düşer diye duydum. Bu ne kadar doğru.

Eğer doğruysa bu indirimlerden yararlanabilme konusunda deneyim ve bildilerinizi paylaşabilir misiniz?


 
Kasım ve Aralık ayları genelde indirim döneminin bol olduğu dönem oluyor, black Friday, Christmas, 11.11 vs. Ama Son dönemde döviz de zipladi. Önce bindirim sonra indirim olabilir.


  • himmet dayi  (28.09.21 00:44:15) 
(bkz: black friday) 'i mi kastetti acaba? Yani genel olarak yıl sonuna doğru black friday, yeni yıl indirimleri, süper bilmemne, muhteşem x gibi bir sürü indirim oluyor.

Ben zamanında bi laptopu güzel bir indirimle aldım evet, ama atıyorum 10-20 tane stok oluyor hemen yakalaman gerekiyor.

Kasım-Aralık'ta ara ara hepsiburada, amazon, trendyol, vatanbilgisayar, vb. neyle ilgileniyorsan o ürünün olacağı yerleri takip et linkleri kaydet. Akakçe, Cimri vb. siteler de yardımcı olur.
  • nhk ni youkosu  (28.09.21 00:46:38) 
Fiyat düşmez. Indirim olur.
Mantıken stoklari bitirip yılı iyi satışla kapatmak ister çoğu firma.
Ama iyi takip etmek lazım.
  • logisticsmanager  (28.09.21 02:15:21) 
26 kasım'da black friday var. bir de 11.11 var. 100 ürün varsa 10-15 üründe gerçek indirim diğerlerinde önce bindirim sonra indirim yapılıyor. takiplediğim ürünlerin fiyatlarını, fiyatların geçerli olduğu tarihi ve linklerini excele kaydettim. haftalık bakıp güncelliyorum. indirim günleri geldiğinde bakalım ne olacak. geçen sene 2-3 ürün dışında düzgün bir indirim görememiştim.


  • golgi aygıtı  (28.09.21 14:55:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.