TV kutusunu ne yapıyoruz biz?

Uzun yıllardır hep bir şeylerin kutusunu saklamak gibi bir güdüm var. İçgüdüsel olarak her şeyin kutusunu saklarım.

Fakat TV kutusu aşırı büyük çıktı. Şu an koridorun tavanına sıkıştırdım. Tavana bakmayınca görünmüyor fakat hayatımın geri kalanını da 55'' tv kutusu ile geçirmek de pek istemiyorum.

TV'yi aldığım bir aydan fazla oldu, acaba bu kutuyu saklamanın bana herhangi bir faydası olur mu? Garantidir vesairedir?

Yoksa çıkarıp atmak istiyorum bu kutuyu.

atın gitsin lazım olursa benzerini tv satan yerlerden istersiniz. satarken ya da taşınırken lazım olabilir.

  • xiii  (26.09.21 18:14:18)
Atamamalısın.
taşındığında,sattığında, tamirinde lazım olur.
İçine uzun süre kullanmayacağın eşya kitap vs. koyabilirsin.
Bizdeki hemen yanı başımda duruyor hala.

Yok gözü kararttım diyorsan, 4 parçaya eşit parçaya ayır. dümdüz katla ve piknik vb amaçlı dışarı çıkıldığında yerde oturma ya da sofra gibi serme amacıyla aracın bagajında dursun. Yıpradığında diğerini kullan.
Ayrıca katlı halde karton bulundururum bagajda.
  • Erva  (26.09.21 18:23:03)
Bu zamana kadar lazım olmadı 3-4 kez servise gitti. Kendileri alırken sarıyorlar, taşınırken sarıyorlar.

  • neymis  (26.09.21 18:26:55)
Hala ciddi ciddi garantide soruyorlar mı bu kutuyu ya :(

Yani satma ya da taşınma gibi bir durumum olacağını sanmıyorum, taşınma olursa bir şekilde onu da hallederim de garanti konusu kötü oluyor bu durumda.
  • denizgonen  (26.09.21 18:32:01)
abi sadece taşınırken gerekir. taşınma ihtimalin yoksa en az 2-3 sene at gitsin.

  • floydian  (26.09.21 18:33:46)
Bizim tv’yi satarken sakın kutusunu atmayın garantide lazım olur dediler. Hala duruyor kutusu

  • sta  (26.09.21 19:06:39)
Ben hep atıyorum kutuları ya. Taşınırken de arabanın arka koltuğuna atıp götürdüm kutusuz, sıkıntı olmadı.

  • plutongezegendegilmi  (26.09.21 20:07:06)