Demonte aldığınız dolabı kendiniz mi kuruyorsunuz?

Ve bunu gerçekten sorunsuzca yapabiliyor musunuz?
Kendimiz yapamazsak kimi arıyoruz mobilyacılar vs var mı ücreti mukabilinde kurulum yapan?
İnternetten dolap alıcam ama o kadar gözümde büyüyor ki kurma işi :/

Ikeadan şifonyer almistim, kurulumunu kendim yaptım. Uğraştırdı biraz ama yaptim. Gozunuzde büyütmeyin yaparsınız.

  • icimdekipollyannatinerebasladi  (26.09.21 01:23:00)
Bazıları iki kişi gerektiriyor hizalamak vs için, onun dışında evet. Ikea'dan almadan önce soruyorum tek kişi montaj zor mu diye, bilgi veriyorlar.

  • Bruce  (26.09.21 03:09:59)
Kendim kuruyorum pek çok zımbırtı kurdum, dolap, tv ünitesi, ikea zımbırtılar. Fakat anamı ağlatan tek bir şey oldu o da ranza. Vakit alması hadi neyse de her parçanın birleşme kısmında epey küfürler ettim.

Mobilyacıya gerçekten gerek yok bence en fazla bir kişi daha olsun ucundan tutacak çerçeveyi diktikten sonrası zaten kapıyı tak arkayı çak basit iş stres ettiğinize değmez.
  • hedep  (26.09.21 03:54:49)
Her zaman kendim kurarım,.hattaa hoşuma gider.
Armutta vardır kesin kurulum yapacak birisi ama cidden iş değil çoğu.

  • kisa  (26.09.21 06:56:41)
Evet. Her zaman kendim tamir ederim, kurarım.

O yüzden sürekli hırdavat ürünü alıyorum eve. Papağan pense, boru anahtarı vs vs. Her ay tamir işleri için esya alıyorum 1 tane. Kombi bozuldu gecen açtım parçasını değiştirdim YouTubedan izleyerek.
  • westblack  (26.09.21 09:16:09 ~ 09:25:24)
Dolaptan kasit gardirop ise 2 kisi lazim. En zoru gibi gorunur ama aslinda en kolayidir denenilir cunku teferruat yok

  • floydian  (26.09.21 11:43:13)
TV ünitesi, orta boy mutfak dolabı, duvara sabitlenen ikea rafı hepsini ben kurdum. Şarjlı tornavida varsa işini epey kolaylaştırır.

  • robin one persie  (26.09.21 14:03:49)