[]

Macbok Air muadili

Selamlar herkese, Macbook Air tarzı bir şey bakıyorum fakat Windows istiyorum. Bu durumda alternatifler neler?

Macbook Air kadar hafif( ya da ona yakın bir değer) ve ince hangi modeller var? Diğer özellikler bakımından farklılıklar olsa da olur. Nelere bakayım?


 
Lenovo yoga serileri var, MacBook kullanıyorum bir önceki bilgisayarım yoga pro 3'tü. Aldığımda macbooktan azıcık daha pahalıydı bu arada ama windows lazımdı. Bonus olarak katlanabilir ve dokunmatik ekran ile geliyordu. Fakat windows ile uyumu o kadar kötüydü ki illalah ettirdi. 365 üyeliği ile onedrive'a sürekli her şey yedekli çalıştım uzun süre bilgisayar 4 yaşındayken. Satıp MacBook aldım bir bayram günüydü. Fakat ilk üç yıl efsaneydi, macbooka on basardı.


  • kullanıcıadımbuolsun  (24.09.21 22:25:20) 
Dell XPS
Huawei Matebook (kullandım, güzel ama şarj süresi MacOS kadar olmuyor, gücü de pek yarışamıyor)
Microsoft Surface Laptop
  • nhk ni youkosu  (24.09.21 22:35:18) 
thinkpad x serisi. ama biraz pahalılar


  • zalbarath  (24.09.21 22:39:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.