[]

Temaslıyım ne zaman test yaptırayım

Dün akşam temaslı olduğumu öğrendim. Kesin sonuç için ne zaman test yaptırmalı?
 
Genelde 3-4 gün sonra ilk belirti görülüyor. Belirtilerden biri görüldüğü zaman yapmak daha mantıklı. Hiç belirti yokken çıkan negatif aldatıcı olabiliyor.


  • himmet dayi  (24.09.21 08:27:42) 
4 5 gün sonra yapılabilir ama sadece 1 kez yapılacak diye bi kaide yok. Ben 4 gün arayla 2 kez yapmıştım. Huylanmasam 1 kez daha yapardım.


  • IncredibleMau  (24.09.21 08:28:25) 
Temastan hemen sonra yapmayın. İlk semptomu ya da 6. Günü bekleyin. Temastan hemen sonra pozitif çıkmaz


  • zimbirik  (24.09.21 10:15:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.