[]

Ayna aydınlatması

İyi geceler, banyo dolabının üzerine bundan alacağım ama açma kapama düğmeli bulamadım. Elektrik bağlantısı mı yapmam gerekiyor. Fişe takayım çalıştıracağım uygun led arıyorum.
Gören var mı bir de buna uygun ampülde gerekiyor galiba.
Teşekkürler kalp:)
ty.gl

 
Linkteki ürün standart banyo aplik mantığında.

Yani banyoda, ayna üzerinde duvarda lamba için elektrik hattınız olmalı. Aplik bu hatta bağlanır ve açma kapama işi de ya banyo girişinde normal lamba anahtarının yanında, ya da lavoba yanında fön makinesi için olan prizin yanındaki anahtarla olur.

Fikrim geldi;

sizde böyle bir tesisat yoksa eğer, böyle bir ürün alıp bağlantısını seyyar lambader kablosuyla yapabilirsiniz, o kablo üzerinde de açma kapama butonu olur, ordan açar kaparsınız her seferinde fiş sökmeye takmaya gerek kalmaz.
  • John Bloor  (24.09.21 09:19:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.