[]

Klavye önerisi / yazı yazmak

Laptop klavyesi de çokça yazı yazıyorum. Klavyeden mi bilmiyorum ama parmaklarımın ortasında ağrı oluyor bir süre sonra. Klavye değiştirsem sorun çözülür mü? Önerileriniz nelerdir?
 
tuşları yumuşak bir mekanik klavye alabilirsiniz, cherry brown switch olanlar ofis kullanımı için uygun ama fiyatı biraz tuzludur


  • nahtoderfahrung  (23.09.21 12:57:51) 
Gereğinden fazla mı bastırıyorsunuz acaba tuşlara? Biraz daha yumuşak basmayı deneyin isterseniz.


  • pispinti  (23.09.21 13:23:42) 
Çok yazı yazıyorum, laptop klavyesi çok rahatsız diye buradan klavye önerisi istemiştim ben de. (git: 1493639)

Oradaki önerilerden Logitech MK540 aldım, klavye çok rahat, tuşları yumuşak, çok severek kullanıyorum. Yalnız ufak bir şey değil, baya desktop klavyeleri kadar büyük.
  • kobuzchu kiz  (23.09.21 13:35:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.