[]

laptop almak istiyorum

Bir laptopa ihtiyacım var. İkinci el satış yapan bir merkezden almak istiyorum, bireysel olarak satış yapan kişilerden değil. İstanbul Kadıköy taraflarında bu işi yapan dükkanlardan birisini tavsiye eden birisi olur mu? Monster teknik servisin sokağında bu işi yapan birçok dükkan var örneğin. Ne dersiniz? Ne önerirsiniz? Dürüst bir yer bulabilir miyiz? Teşekkürler şimdiden, P.
 
o sokakta bi ara sıfır hata teknolojileri diye bi dükkan vardı.
asus bilgisayarımı güzel düzeltmişlerdi. verdikleri şarj da kısa sürede bozulunca ben daha açıklama yapmadan garanti kapsamında olayı hiç yokuşa sürmeden değiştirmişlerdi.
ama ikisi de 4-5 sene evvel oldu.

sokağa sahil tarafından girince monster'ın 2-3 dükkan yanındaydı.
  • barankovan  (23.09.21 12:07:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.