en mantıklı tatil tiği hangisi sizce?

turla gitmek mi yoksa arabayla gitmek mi?

turla gidince tekne turları, otobüsle ulaşım var. yol derdi yok araç sürme yok. veriyorsun parayı gidiyorsun seni gezdiriyorlar.

araç ise daha free. istediğin gibi plan yapıyorsun. ama masrafı fazla. otel konaklama vs derdi var.

yer fethiye.

apart daire mi kiralamak gerek ya da 1+1 ev dairesi mi? yemeği kendin yapmalı..

65 yaş üstü değilseniz araçla gitmek.

  • brakgn  (22.09.21 14:07:33)
fethiye ise kesinlikle araç diyorum. civarda gezilecek çok yer var, kendi planınızı kendiniz yapın bence.

apart ile 1+1 daire benzer şeyler. ben otel yerine bu tip yerleri daha çok tercih ediyorum. otel kafasını çok sevemedim. fethiye'de ölüdeniz dışında ucuz yemek bulabilirsiniz.
hatta fethiye gar'ın arkasında gar lokantası-2 var; tavsiye ederim.

fethiyede de gemiler koyu, patara, saklıkent, kabak koyu ve kelebekler vadisi, kayaköy (giderseniz incir'de rakı yapın derim. olmazsa cimbal'de de ete doyabilirsiniz.), yeşilüzümlü (şarabı güzel oluyor. sakin güzel bi köy bence) gezebilirsiniz.
  • barankovan  (22.09.21 14:22:20)
fethiye'yi bodrum gibi düsünme, her yer tavukcu falan olmus, alabilirisniz.
fethiye'de bence arabaya gerek yok, turla gidebilecegin yerlere tur al, tekne turu, saklikent, dalyan.
ölüdeniz'e, samanlik koylarina minibüsler var.
ben denize minibüsle gitmeyi yorucu buluyorum ama sonucta 1-2 kere gidecekseniz araba kiralamaya falan gerek yok. ama cocuk varsa zor olur. sehir icinde kalacak yer bakarsan arabaya ihtiyacin olmaz, calista, falan bir yer bulursan arabaya ihtiyacin olur, cunku minibus icin aktarma yapman gerekir.
  • durgunfoton  (22.09.21 14:27:19)