EDS'den ceza yemiş miyimdir? Yediysem kaç güne gelir?

Bolu-Ankara istikametinde, Bolu'da otobana girmeden önce EDS bölgesindeyken kırmızı flaş patladı. Flaş patladığı an hızım 122km'ydi.
Diğer arabalar da hep benzer hızlarda gittiği için ben de onlara ayak uydururken ceza yemiş olabilirim. Hatta flaş patladığında yan şeritte benle aynı hızlarda başka bir araç daha vardı.

Bu hızla ceza yemiş miyimdir?
Yediysem kaç güne Edevlete düşer?

Olay pazar günü oldu. Şu ana kadar Edevlette herhangi bir ceza bilgisi görünmüyor.
Araba normal binek otomobil bu arada.

7-10 gün içerisinde düşüyor e devlete

  • primetime  (21.09.21 20:18:35)
Kütahya yolunda da var o kırmızının aynısı ben 110 la geçerken patladı sonra arkadaş radar olmadığını söylesi dönüşte aynı yerden 80 le heçtim gene patladı ama xeza vs düşmedi hiç

  • basond  (21.09.21 20:55:02)
Büyük ihtimal yedin.
120 üst sınırı olan eds hiç görmedim.

  • etna  (21.09.21 21:08:55)
Bolu'da edsler ceza yazıyor. Kuzene, babama ve uyarmama rağmen iş arkadaşıma ceza geldi. E devletten kontrol edin.

  • 1917  (21.09.21 21:44:58)
duyuruyu ben yazdım zannettim. aynı olay aynı şartlarda benim de başıma geldi. 1 eksikle (121 ile yaktı). yanımda kamyonet vardı, tahminen ona yaktı diye düşünüyorum. senin de yanındaki araç, hız sınırı daha düşük olan bir araç ise ona yakmış olabilir.

not: görmeyenler için söyleyelim, orada üst sınırı 120 olan yol var.
Bolu'da şehir içindeki EDS'ler ceza yazar (kırmızı ışık, park vs.).
sıkıntı şurada, EDS'lerde 120 + %10 var mı? ben de bekliyorum.
  • pccopath  (21.09.21 22:26:32)