[]

swarm vardı bi aralar onun yerini ne aldı?

Şu aralar bu uygulamaya o kadar ihtiyacım var ki, bir lokasyona gitmeden orda atılan resimleri görmek istiyorum. Bunun yerini ne aldı hangi uygulamayı kullanabilirim?
 
google haritalar. hem yorumlar hem de fotoğraflar yeterince bilgilendirici oluyor.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (21.09.21 10:58:13) 
instagram'da o konuma ve oranin etiketine girerek de fotograflari gorebilirsin.


  • invictae  (21.09.21 11:00:48) 
Google’a o mekanın adını yazıyorum, o mekanın menüsü, müşteri fotoları yorumları vs hepsi çıkıyor. Swarmdan daha iyi hatta


  • goodyes  (21.09.21 11:04:39) 
google'dakiler biraz review gibi bana biraz daha gündelik bişeyler lazım böyle hayattan saçma sapan bile olsa standart vatandaşın paylaştığı. instagram o özelliği kaldırmış bu arada.


  • wiekannich  (21.09.21 11:07:37) 
Ornek olarak bakmak istediginiz yer pizza locale eskisehir olsun.
Aynen bu sekilde arama kismina yaziyorsunuz, yerler sekmesinde cikiyor zaten. Tiklayip orada paylasilan fotolari goruyorsunuz. (Sadece public hesaplardaki paylasimlar tabii ki.)

  • invictae  (21.09.21 15:12:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.