[]

isim soyismimi kullanan twitter hesabını nasıl kapattırabilirim?

Kullanıcı adı farklı olsa da isim soyismi benimkini kullanan 0 takipçili, zamanında fetöcü mü reisçi mi anlayamadığım saçma sapan birkaç tweet atıp bırakmış bir hesap var.

Benim isim soyisim kombinasyonumda başka bir kimse yok normalde. Maalesef de googleda ismim aratılınca bu salağın hesabı çıkıyor.

Twittera yazdım beni taklit ediyor diye, nüfus cüzdanımın resmini istediler ve gönderdim, yine de kapatmadılar.

Hayır aktif olmayan, 0 takipçili hesap zaten.

Bunu spamleyerek mi kapatabiliriz? Şikayet seçeneğini ne seçelim? Kaç kişi şikayet ederse kapanır tahminen?

 
ben gecenlerde yillardir aktif olmayan bir hesabin username'ini almak icin supporta yazdim, inactive gozukuyo diye inactive demek degil varolan bi hesabin ismini veremeyiz dediler.

(eskiden veriyorlardi ama ya degisti ya da bizi adam yerine koymadilar.)
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (20.09.21 15:22:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.