[]

ödenmeye başlanmış KYK kredi borcu peşin nasıl kapatılır

Merhaba, KYK'yı aradığımda "yok hemşerim taksitlere başlamışsın artık peşin ödemeyezsin" gibi saçma sapan bir cevap verdiler. Bende borç fobisi var, borçlu olduğumu hissettiğimde rahat edemiyorum, bu borcu komple kapatmak ne için ne yapabilirim ? 3 ay ödemezsek vergi dairesine aktarılıyor ordan direk kapatbilirsin tarzı şeyler okudum böyle bir yol izleyen var mı?
 
internet vergi dairesi yada gibten peşin olarak kapatabilirsiniz.


  • benaslinda  (20.09.21 12:11:33) 
evet vergi dairesine aktarıldığında istediğin taksiti seçip ödeyebiliyorsun. Ama erken ödediğin için indirim falan olmuyor sanırım. Direk tutarı ödüyorsun.


  • nuevo  (20.09.21 12:11:33) 
Ziraat mobilde peşin ödeme sekmesi var


  • materyalist imam  (20.09.21 12:31:07) 
Ziraat mobil'den ödersen peşin ve taksit seçenekleri var. Peşin ödemeyi hiç denemediğimden çalışıyor mu bilmiyorum ama bir dene. Senin hesabın olması gerekmiyor herhangi birinin ziraat hesabından yapabilirsin.


  • eatpraylaw  (20.09.21 12:38:49) 
benim borc gib'teydi.
ivd.gib.gov.tr'ten her taksidi tek tek secip bir seferde odeyebilirsin. bana hata vermisti 7-8'er taksiti birlikte odeye odeye kapatmistim.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (20.09.21 14:41:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.