[]

Alman iş arkadaşlarıma Türkiye'den ne hediye götüreyim

Selamlar, yakında iş değiştireceğim mevcut iş yerime işten ayrılırken hatıra anlamında bir hediye götürmek istiyorum. Uçakta kabine sığabilecek büyüklükte ne götürebilirim? Daha önce türk kahvesi götürmüştüm böyle 30 paket falan şirketin mutfağına koymuştum üzerine de yazı yapıştırmıştım, böyle dayanıklık süresi olan insanların illa o gün değil bir hafta sonra da alabileceği bir şey vermek istiyorum. Aklımdan bu sefer Türk lokumu götürmek geçiyor başka neler olabilir ?
 
nazarlik


  • buenosdias  (20.09.21 10:17:44) 
yurt disindaki arkadaslarim pismaniye sevmislerdi.


  • in vino veritas  (20.09.21 10:45:51) 
Avusturyalı arkadaşlarıma lokum götürüyorum, cok seviyorlar.


  • monicapp  (20.09.21 10:52:51) 
Eğer çay seviyorlarsa küçük bir çaydanlık + çay olabilir.


  • nuevo  (20.09.21 10:58:16) 
lokum ve saray helvası götüreceğim raf ömürleri de uzunmuş iş görür xd


  • wiekannich  (20.09.21 12:00:53) 
Bilmiyorum beğenirler mi ama ben buzdolabı magneti topluyorum hem kendi gittiğim yerlerden hem de arkadaşlarım gittiği yerlerden getiriyorlar. Daha önce Türkiye'ye gelmediyse iyi bir hediye olabilir ya da ben uzun süreli yurtdışında kalacak olsam toz salep götürürdüm herhalde yanımda sanırım yurt dışında ya yok ya da bulmak zor. Belki boza da olabilir ama ben pek sevmiyorum.


  • bartholomew87  (20.09.21 12:02:22) 
lokum, pişmaniye v.s. bunlar her zaman banko.


  • nuisance  (20.09.21 13:24:29) 
Almanyada bunları bulabilirler zaten. Bulamayacakları ya da nadir bulabilecekleri şeyler düşün bence, met helvası, pestil muska, cevizli sucuk vs gibi.


  • e mice  (20.09.21 18:20:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.