Macbook pro için pro dock arıyorum

kendi adaptörü olan (yani taktığımda, şarj aletimi kullanmama gerek kalmayacak)
aynı anda 2 ekrana bağlayacağım,
ethernet ve ses girişi olan,
usb-c ve normal usb girişleri olan dock arıyorum.

bütçe sınırım yok. 500bin lira bile deseniz gidip alacağım.

tek beklentim var;
bilgisayarımı 2 ekrana bağladığımda, ethernete bağladığımda, ot bok yaptığımda internetim kesilip durmasın. salak salak frame atlamaya başlamasın, durduk yere fan çalıştırmasın.

çünkü şuanki dockumda bunu yaşıyorum.

ya çok teşekkür ederim, ama sanırım bunun dahili adaptörü mevcut değil. yine macbookunkini kullanıyoruz gibi. ben adaptör taşımayı pek sevmediğim için, bu cihazın kendi adaptörü olmasını da bekliyorum.

ama daha üzücü olansa, galiba bu problemin çözümü yok
apple'ın type-c problemini kendi çözmediği sürece, biz uğraşıp duracağız.
  • tchuck  (20.09.21 14:15:48)
Benim şirket bilgisayarının yanında şundan verdiler: support.lenovo.com

Macbook air ile denedim. Monitörü de bağladım Air'e. Uzun süre kullanmadım ama gayet iyi çalışıyordu. Performans konusunda kefil olmam ama şirket bilgisayarı ile (Lenovo T14) gayet iyi çalışıyor.
  • himmet dayi  (21.09.21 11:34:47 ~ 11:36:59)