Uzun vadede en karlı altcoin hangileri sizce

Üç yıl beş yıl satmayacağım, ne önerirsiniz?
Bir miktar eth, bnb, hbar ve Shiba var. Bunları da tutacağım uzun bir süre.

Ben AVAX ve SOL'a böldüm ikisi de üzmedi uzun vadede de üzmez gibime geliyor.

  • Zaman Tamircisi  (19.09.21 19:29:18)
bear zamanı aldığın coindir. Şu an ne alırsan al o büyük ayı marketi gelirse hepsi %70-80 düşer. (market çok büyüdükçe o kadar düşüş olmayacağını stabilleşeceğini iddia edenler de var)

o yüzden şimdi aldıklarından güzel kar edersen kar satışı yapmak mantıklı bence. Ama btc tepeyi yapınca (veya yaptıysa) ve yine hayvan gibi düşerse o noktada eth, bnb, sol, neo vs dağıtıp bekleyebilirsin. Mesela ben 10 dolardan neo almıştım 120'lerde satmadım :D (btc henüz tepe yapmadı diyordum hala da öyle düşünüyorum gerçi ama 60k'lar local bir tepeymiş gayet de) büyük karlar beklerken yoldaki karı da kaçırma işte bence. İçeride 3-4 yıl kalmak zorunda kalabilirsin diğer türlü. (benim zamanında 800 dolardan aldığım ether 80'e kadar düşmüştü, sonra ether 4000'lerde tepe yaptı biliyorsun. Ama 4 yılda oldu bu.)

edit: ayrıca büyük market capliler daha güvenliyken (btc, ether), her zaman yeni çıkan düşük market capli bir şey çıkıp 100x 1000x bişey yapar. O yüzden kar ve güven/risk farklı şeyler. Çok uzun vadeci olsam btc ve etherden şaşmam herhalde.
  • nhk ni youkosu  (19.09.21 19:54:49 ~ 19:57:31)