[]

Güneylerde her şey dahil oteller

Merhaba, önümüzdeki hafta eşimle güneyde 4 gecelik bir tatil yapmayı planlıyoruz. Genelde çok gezmeli, çevreyi tanımalı tatiller yaparız ama bu defa çok yorgun olduğumuzdan sakin, dinlenmelik bir tatil istiyoruz. Mümkünse kahvaltı ve akşam yemeğini otelimizde yiyebilelim veya çok yakın yerlerde. Gürültü patırtısız otelin bir plajı olursa da bütün gün orada takılalım istiyoruz. Dev her şey dahil oteller, su kaydırakları gündemimiz değil :) Tavsiyelerinizi rica ederiz.

Sevgiler


 
ayvalık grand temizel iyidir.


  • fistikthecat  (19.09.21 18:38:55) 
@fistikthechat çok teşekkürler :) Bu mevsimde sıcaklıklar nasıldır bilginiz var mı? Sanki biraz daha güneye insek daha sıcak olur gibi geliyor?


  • gergedan  (19.09.21 21:03:00) 
Marmaris Sea Star


  • ms brownstone  (19.09.21 23:02:58) 
daha yeni voyage bodrum'dan geldim, su epey güzeldi. bu hafta sıcaklık mevsim normalleri üzerinde olacak zaten. o nedenle sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. otel de çok büyük değil ve 16 yaşından küçükleri kabul etmiyorlar, o nedenle yoğunluk ve çocuk çığlıkları olmuyor.


  • marla is in my head  (20.09.21 13:35:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.