Kral şakir seven var mı?

Yıllardır cartoon network izleyicisiyim. Ama en sevmediğim çizgi film kral şakir. Çocuklar da sevmiyordur muhtelemelen. Çevremde seven çocuk duymadım. CN'e de sinir olmaya başladım sabah akşam kral şakir veriyorlar.

Var mı çevrenizde bunu seven?

Benim yeğen ciddi ciddi çok seviyor. Hatta levent ünsal'ın ölümünü 8 yaşındaki yeğenimden duymuştum. Kral şakir'de bir karakter seslendiriyomuş (levent ünsal) o öldüğü için yeni sezon çekilmeyecekmiş diye ağlamıştı.

  • catamenia  (09.09.21 16:58:52)
çocuklar seviyor valla etrafta gözlemlediğim, kral şakir rap şarkısını da seviyorlar

youtu.be
  • freebird5406_2  (09.09.21 17:03:07 ~ 17:13:07)
Geçen okulun açıldığı gün okulun önünde otobüs bekliyordum. Bir sürü şakirli sırt çantası gördüm.

  • baal  (09.09.21 17:05:39)
şu anda Türk çizgi filmler arasında kral şakir bir numara. rafadan tayfa iki numaradır.

  • co2s2  (09.09.21 17:31:30)
Sinema filmi çekilmişti ve 2.1 milyon kişi izlemişti 2019 sonunda. Tamamen 6-12 yaş arasına hitap eden bir film için korkunç yüksek rakamlar. O günlerde sinemaların önü çocuklu anne babalardan geçmiyordu. Okulca sınıfça gelen tonla çocuk vardı.

  • avatar is back  (09.09.21 17:34:21)
bizim yegen de seviyor, kitaplarini bile aldirdi

  • neverletyougodown  (09.09.21 17:34:51)
çizimleri vs. çok kalitesiz. anca bizde tutar. bu ekibin yaptığı her şey dandik. grafi 2000 den beri.

  • ya ben lan neyse  (09.09.21 17:47:51)
Sevmeyen cocuk gormedim.

  • duptıs  (09.09.21 17:53:53)
Öğretmenim, sevmeyen çocuk görmedim.

  • ruhen hastayim ben  (09.09.21 18:09:28)
Çocuk değilim, seviyorum.

  • izza  (09.09.21 18:11:16)
sevmeyen çocuk duymadım. seven çocuk duymaman ilginç. çocuklar genellikle çok seviyor. benim oğlan da bayılıyor.

çoğu esprisi güncel ve komik. yani ilk sinema filmindeydi sanırım. bir takas mevzubahis olduğunda "100.000 artı holosko" diye espri yapmışlardı, beş saat gülmüştüm. çocuk da anlamadı neye güldüğümü.

www.instagram.com

yani hangi film bunu espri amacıyla kullanır abi, kaygısızlar'ın çizgi versiyonu gibi.
  • kibritsuyu  (09.09.21 18:12:14 ~ 18:14:14)
bodrum’da iki günde en az üç çocukta kral şakirli mayo gördüm. :)

  • violetsky  (09.09.21 18:21:46)
7 yasindaki kuzenim izliyor, ben de bir iki kere onunla izlerken gulmustum.

  • Olric  (09.09.21 18:23:44)
Benim kız olan yeğenim de seviyor. Ondan sebep ben de biraz baktım bazı bölümlerine ama o bıyıklı file bir türlü alışamadım.
O varken kral şakir çok arka planda kalıyor gibi.

  • Erva  (09.09.21 19:20:01)
benim yeğenin de favorisi

  • silver apple  (09.09.21 19:29:55)
ben seviyorum. geceleri canım sıkılmışsa mutlaka açıp izliyorum. gece peşpeşe koyuyorlar.
yaş: 30

  • lesmiserables  (09.09.21 19:55:13 ~ 19:55:24)
benim yeğenler de seviyor, bir avm'nin etkinliği vardı tıklım tıklımdı. çocuklar seviyor belli ki.

  • rose parks  (09.09.21 19:56:38)
33 yaşındayım. favori karakterlerim necati ve canan.

  • gman  (09.09.21 20:04:48)
seven herkese saygı duymakla birlikte, karikatürle uzun yıllardır ilgilenen, bunu meslek edinmiş insanlardan çevresi olan biriyim. Erdil Yaşaroğlu karikatürlerini komik bulmam, gördüğümde usulca sayfayı çeviririm. kurbağa ya da patlak göz esprileri beni güldürmez. gülenle küsmem, ama gülen arkadaşım da yok. zevk işte, saygı duyup geçiyorsun.

ama Varol Yaşaroğlu mizahını çocuklar seviyor. aşırı komik değil, ama onlara karikatürü sevdirmeyi başardılar. bu anlamda boşluğu doldurdular. ders verme kaygısı olmadan, onları güldürebilecek esprilerle (doing diye düşmek gibi) iyi bir yer kaptılar. doğru zamanlama her şeydir. günümüz çocukları redkit görmedi, karikatür okumadı. "nasıl ıspanak yemeği sevdim" isimli bir kitaptansa Kral Şakir'in macerasını karikatür ve koca koca yazılarla takip etmek eğlenceli geldi çocuklara. bence olay bu.

ha, belki de kaptan maydonoz, ben ve birkaç kişi yanılıyoruz. belki komik. belki çocuklara uygun. belki çok başarılı. sevene hayırlı olsun.
son olarak, yeğenlere elbette her çıkan seriyi alıyorum. her görüşe saygı duyan, modern biri olmama yardımcı oluyor bu kitaplar. para veriyorum hep.
  • lovemyself  (10.09.21 03:35:13)