[]

Itunes’tan yedekleme için

Telefonu PC’ye bağladım yedekleme için aslında istediğim tüm verileri ıcoulda yüklemek direkt. Itunes’i indirdim ama müzik bölümü var sadece telefon yazan yer yok asla bulamadım. Ayrıca telefonuma erişebiliyordum ama baseband hatası sebebiyle artık giremiyorum bile. Etkilenirme hatası var. Yeni telefona geçeceğim ama verileri en kolay nasıl o telefona aktarırım bilmiyorum çok fazla şey var bir de.
 
usb ile telefonu bağlayınca ve telefondan erişim izni verince telefon menüsü açılıyor. orda tek tuşla yedeklenebiliyor. bilgisayara yedekliyor bu arada. iclouda yedeklemek için pcye bağlamaya gerek yok


  • jelly bear  (08.09.21 15:42:18) 
Erişim izni veriyor ama sadece ana ekranda müzik bölümü geliyor. Benim asıl amacım ıclouda yüklemek aslında. Ama telefona erişemiyorum.


  • beyaban  (08.09.21 15:49:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.