aşısız başka nerelere girilemeyecek ilerde

şu an opera konser sinemaya girilemiyor. avmlere girilebiyor. uçak otobüs de olmuyor.

kurslara da giriliyor ve şehir içi ulaşım da.

ilerde bunlar da yasaklanır mı

avmnin yasaklanması zor. bundan fazlası zor gözüküyor.

  • jelly bear  (07.09.21 22:44:44)
Şehir içi ulaşıma gelmez (kim kontrol edecek)
Kursalara gelir. AVM'ye gelirse tüm mağaza ve restorantlara da gelir.

  • catamenia  (07.09.21 22:45:38)
Avrupa'da restoran, AVM, spor salonlarına da geldi. Muhtemelen bizde de bir sonraki adım bu olur.

  • fraise  (07.09.21 23:00:32)
hastaligin toplumdaki seyrine bagli.

  • robokot  (07.09.21 23:55:34)
şehiriçi ulaşımda tespiti çok kolay, kartlara hes kodu tanımlaması yapıldı birçok şehirde. zıt zıt diye ötünce mecbur inmek zorunda kalırlar. sonra otobüs kavgası haberleri görürüz.

  • Improbable  (08.09.21 10:08:30)
@Improbable Misal ben aşı olmadın kardeşim oldu, kardeşim akbili ile istediğim yere giderim, kim nereden bilecek.
Minibüse, dolmuşa, taksiye bindiğinde ne ötecek.

  • catamenia  (09.09.21 00:31:55)
@catemenia aynen. öyle bi çakallık durumunda kim bilecek durumu doğru yani haklısın.
pek otobüs kullanmıyorum foto falan görünüyo sanıyordum ama o da çağ dışı kalmış bi sistem demek ki.

  • Improbable  (09.09.21 15:19:29)