[]

euro ncap'in maddi geliri ne?

biraz kaza videoları izlerken aklıma takıldı. bir araca 5-6 tane kaza senaryosu uyguluyorlar hepsi pert oluyor nerdeyse. biraz kendi sitelerine baktım da "araçları kendimiz normal müşteri gibi satın alıyoruz, ortalama paketleri test ediyoruz." gibi şeyler yazılmış. yani 1 aracın bile test maliyeti 150-200bin dolarları görüyordur.
 
Kar amacı gütmeyen kuruluş. Devletler ve üyeleri (muhtemelen üreticiler) tarafından yapılan yardımlarla çalışıyormuş.

www.whatcar.com
  • zoghurt  (07.09.21 22:09:07) 
sonradan gördüm, 8 avrupa ülkesi kurucuları arasındaymış ve resmi olarak destekliyorlarmış. bir çok vakıfta destekliyormuş


  • avatar is back  (07.09.21 22:12:06) 
simdi dusununce duzgun test edilmemis araci almam.

uretici olsam da bunu bilecegimden araclari test etsinler diye yollarim haliyle. aracta bariz bir dizayn hatasi varsa zaten basim daha cok agrir.

o yuzden arac maliyetleri oldugunu sanmiyorum.
  • robokot  (08.09.21 02:09:38 ~ 02:10:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.