[]

Apple event indirimi

Selamlar,

Tam iphone ve apple watch alma arifesindeydim ki apple event olacagini ve hem iphone hem de watch cikacagini ogrendim. Genelde bu yeni urunler duyurulunca eskilerin fiyati dusuyordu. Sanirim iphone icin 100 USD civariydi. Bu sefer de duser mi? Indirim watchda da oluyor mu? Olursa ne kadar oluyor?

Tskler!

 
düşer mi bilmem ama çip sıkıntısından dolayı apple'ın da maliyetlerinin arttığı ve zam geleceği konuşuluyor. iphone için kesin gibi de watch'ı bilmiyorum. watch'ta da çıkınca tedarik sıkıntısı olabilir deniyor. yenisi pahalı çıkarsa eskisi iyice düşer mi emin değilim.


  • passion rules the game  (07.09.21 20:00:44) 
Genelde dusuyor. Ama kesin emin olmak icin gelecek haftayi bekle apple direk event sirasinda fiyatlari soyluyor hangi iphone un ne kadar olacagini


  • nuevo  (07.09.21 20:23:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.