[]

asics ayakkabı numara sorunu

Yorumları okuyarak ve asics'in beden tablosunu dikkate alarak 38 numara yürüyüş ayakkabısı sipariş ettim. Normalde 36.5-37 numara giyiyorum.

38 numara spor ayakkabılar son derece rahat ancak biraz büyük geliyordu. Uç kısımda alışık olduğumun dışında, fazlaca bir boş kısım kalıyordu.

Annem bu 38 numara ayakkabılara talip olunca, ben de beğendiğim başka bir modelin 37.5'unu sipariş etmeye karar verdim. Fakat bunda da baş parmağım, ayakkabının uç kısmına çarpıyor. Değiştirme olasılığımı düşünerek dışarıda giymedim.

Giydikçe biraz daha gevşer, rahatlar mı yoksa 38'iyle değiştirmeli miyim?

 
38ler, yürürken rahatsız etmiyor, ayağınızı vurmuyor, uzun yürüyüşlerden sonra ayak, ayak bileği ya da dizlerinizde ağrı yapmıyorsa 38 ile değiştirin.


  • fever  (07.09.21 21:30:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.