Kasım başına orta avrupa seyahati planladık

2 kişiyiz 2 doz biontech ok. Kapanma vs sorun olur mu (evet nereden bileceksiniz ama soru işte :/ )

Bir de böle bi durumda otel tren uçak bileti komple yanıyor mu. Hepsini şimdiden satın alıcam da.

Biletlerde geri iadeli versiyonlar var ama normallere gore pahali.
Benzer sekilde konaklamalarda da ucretsiz iptal secenegi olan yerlere bakabilirsiniz.
Bence kapanma olmaz.
  • nax  (06.09.21 12:11:51)
tam kapanma değil de mesela türkiye'den gelenlere 2 hafta karantina gibi bir şey yapabilirler ingiltere gibi. parasını da turiste ödetirler. o zaman mücbir sebep olmadığından biletini de iptal edemezsin. üstteki arkadaşın dediği gibi her şeyi ücretsiz iptal hakkıyla almanı öneririm. biraz daha para ödersin ama bir şeyler ters giderse paranız yanmaz.

  • roket adam  (06.09.21 12:14:39)
benim tahminim artik cift doz biontech asili olanlara en kotu pcr isteyip kapatmaya dahil etmeyecekleri yonunde. asisizlara olur bence kapatma bu saatten sonra ama tabii yine de dediginiz gibi nereden bilecegiz bunlar hep tahmin.

  • in vino veritas  (06.09.21 12:17:56)