Altın fiyatları artar mı düşer mi?

bu işlerden anlamam belirsiz olduğunu da anlıyorum. beklemek mi satmak mı daha mantıklı.

Normal şartlarda ben artmasını bekliyorum. geçen yıl bu zamanlarda bu seviyelerdeydi. dolar paritesinden bağımsız olarak altının ons değerinin de geçen yıla göre düşük olduğu bir dönemdeyiz. bence bu yıl sonuna kadar bir artış beklenebilir. ben bekliyorum diyeyim daha doğrusu. ama sert bir düşüş bence bir iki yıl içinde beklenmemeli.
şuan alım noktasına göre kardaysan paranı faize çevirip stabil karla ilerleyebilirsin. altında durması zarar ettirmez belki ama kar da ettirmeyebilir kısa vadede.

  • erty_ksk  (06.09.21 10:05:33)
bu hafta artış bekleniyor. ama ben kimim ki tabii tamamen analistlerin yalancısıyım

  • kablelvuku  (06.09.21 10:34:53)
Okullar vs açılıyor, giderlerin arttığı dönemlerde düşme eğiliminde. Sonrasını bilemiyoruz malum.
Ytd.

  • neymis  (06.09.21 18:42:21)