[]

ethernet girişi olmayan laptopu ethernete bağlama aparatı

böyle bişey var mı ya da bunun bir yolu var mı?
 
Usb ethernet adapter


  • yuskek gerilim  (05.09.21 10:24:11) 
  • bana kedicik derdi  (05.09.21 10:25:13) 
@yuskek gerilim, bu dönüştürücü internet kalitesinde ve/veya hızında bozulmaya sebep olur mu?


  • halanne  (05.09.21 10:33:35) 
@bana kedicik derdi, link için teşekkürler. özellikle bu marka, modeli mi öneriyorsunuz?

markalara göre baya fiyat farkı görünüyor. daha iyi marka, daha sorunsuz bağlantı mı demek yoksa hava parası mı?
  • halanne  (05.09.21 10:41:50) 
Eğer online rekabetçi oyun oynamayacaksanız, internet bağlantınız cihazın aktarım hızını aşmıyorsa ucuz modellere yönelmenizde sakınca yok.


  • bana kedicik derdi  (05.09.21 12:08:28) 
bana kedicik derdi: online oyun değil ama online ders anlatmam gerekecek.


  • halanne  (05.09.21 13:44:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.