[]

erdoğan burada hangi kanalı izliyor olabilir?

31 mart gecesinden. aracının içindeki ekrandan bir kanalı izliyor. kadın kim olabilir diye bakındım, a haber, tgrt, beyaz tv, habertürk, ntv, cnn bunların hiç biri değil. atv ve trt'ye ait hiç bir kayıt yok youtube'da.

kadından belki tanıyan olur, gece gece kafama takıldı.

youtu.be video
i.hizliresim.com resim (çok net değil)

hangi kanal olabilir?

 
Kanal D olabilir.


  • 038576  (05.09.21 00:49:38) 
Eğer bu bir web site ise YouTube formatına da benziyor sanki.


  • jamiro  (05.09.21 00:53:38) 
@jamiro, ben de ilk youtube kanalı zannetim. hatta "ya bu nevşin mengü olmasın?" deyip baktım da o gece kıyafeti ve oturma düzenii böyle değil"

kadının solundaki ekran da ise erdoğanın araç geçiş videosu (bir kaç saniye öncesi yani) var. muhtemelen her şeyi anlık veren kanallardan biridir. atv trt haber gibi
  • avatar is back  (05.09.21 00:56:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.