Aldatanlar

Burada hep mağdurlar, sorunu olanlar konu açar

Bu kez de gerçek kötüleri dinleyelim
Neden aldattınız, nasıl yakalandınız

İlgisizlik, ilgiyi başka yerde arama, bulma.
Henüz yakalanmadım. Hiç alakası olmayan bir konu yüzünden yanlış anlaşıldım

  • neymis  (04.09.21 21:26:21)
cunku neden aldatmayim :)

Eve giriyorsun masasinin ustunde pasta var. Pasta kimsenin degil bi catal atarsin dimi.

Evli olsam yakalanirdim da, sevgiliysen yakalanman imkansiz.
  • divit  (04.09.21 23:49:32)
Çünkü zevkliydi. Vicdanen rahatsız hissedip söyledim ve ayrıldım.

  • birmilyonunvarmi  (05.09.21 01:50:54)
Şu an evliyim, öyle meselelerim yok.

Gençliğimde eski bir kız arkadaşımı aldattım çünkü beni aldatabilecek potansiyeli vardı. Baktım sakat bazı hareketleri var, fırsatı bulunca es geçmedim. Sonra yakalandım, telefonumu kurcalamış. Hiç öyle rezil rüsva da olmadım, bir şey söylemedim. Üzüldü, sinirlendi vs ama ayrılmadı da. Sonra ayrıldık tabii ama sebebi bu değildi. İşin komik tarafı aldattığım kadın da yakaladı sevgilimin olduğunu, o da bir şey demedi. Lol.
  • bana kedicik derdi  (05.09.21 10:11:34)
Edit yok editi:
Erken 20'li yaşlarınızda evlenmeyin olm. Böyle ciddi sandığınız ilişkiler bile öyle yalap şalap oluyor. Çocuksunuz daha. 30'u bekleyin, 30'dan sonra duruluyor insan zaten. O zamana kadar full throttle.

  • bana kedicik derdi  (05.09.21 10:13:15)