[]

boşanma prosedürü

avutkatsız dilekçe örneği ve protokol örneği nasıl oluyor?
 
İnternetten bulacağınız protokollere güvenmemenizi öneririm çünkü o imzalar atıldığı vakit geri dönüşü yok. Kendinizi garantiye almak için en sağlıklı yol protokolü kişiye özel olarak avukata hazırlatmak en azından bir süre sonra ah keske o madde yerine sunu yazsaydım demezsiniz.


  • apocalipy  (04.09.21 09:57:58) 
Hocam avukatsiz girmeyin bu işe sonu rezillik


  • dre mithatoğlu  (04.09.21 10:14:06) 
Anlaşmalı boşanılacaksa eşle birlikte adliyeye gidilip başvurulur. Orada herkes yardımcı oluyor zaten. Hiçbir rezillik de olmuyor.

Ha kaçırılmaya yönelik mülk vardır, çocuklar konusunda tereddüt vardır, anlaşılamıyordur o zaman her iki tarafın hak kaybına uğramaması için avukata gidilmeli.
  • the she ronin  (04.09.21 11:01:56) 
The she ronin+1


  • kisa  (04.09.21 15:10:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.