[]

gelin biraz bloodhound gang övelim ya

nedir en sevdiğiniz şarkıları?

müzikteki ilk başta anlamsız çöp görünen aslında context içinde anlamı olan sözler, birçok farklı janrayı bünyesinde toplaması vs.

bi de şunu merak ediyorum, hard-off albümünü ilk kez baştan sona dinlediğinizde en son şarkının en sonunda pick a number between 1 and 10 diyor. direkt tuttuğum rakamı söyledi bunu tuttun değil mi diye. sizde de oldu mu aynısı?

 
discovery channel'ın benim jenerasyonda yeri ayrıdır. başka şarkılarını bilmem.


  • sir gawain  (04.09.21 00:08:10) 
neden ayrıdır? bir de o şarkının adı bad touch galiba google'a göre niye discovery channel?


  • floydian  (04.09.21 15:21:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.