Saçları beyazlayan Erkeğe doğal çözüm önerileriniz var mıdır ?

Merhaba. Şu sıralar yanlarda ve saçımın önünde beyazlanmalar epey arttı. Babamı kayabettiğim son 1 sene içinde oldu sanırım epey bir kısmı.

Kız arkadaşlar karizma katmış ya boşver iyi diyorlar ama sanırım ben bi gıcık kapıyorum beyazlarıma. Ablam fırça gibi bir şey ile boyamaktan bahsetti bazıları da düz boya dedi sür sadece beyazları kapatanlar var dedi..

Nedir çözüm önerisi ? Amacım beyazları kırsın koyulaştırsın.. İbrahim Tatlıses gibi de gezmiyim.. Doğal olsun istiyorum..

bunun doğal çözümü olmaz erkek saç boyaları var ama

karizma +1
  • freebird5406_2  (03.09.21 14:41:52)
erkekte saç beyazlaması sorun değil bence ya.
boya dışında da bir çözümü yok zaten.

kadınlara da yakışabiliyor da, erkeklerde bayağı iyi oluyor genelde.
karizma +1
  • blatta hiberna  (03.09.21 14:53:48 ~ 14:54:51)
Yukarıdakiler +1
Kırlaşan saç gayet güzel bir şey. Boya olduğu belli olacak boyalarla kapatmaktansa kendi haline bırakmak çok daha karizmatik ve özgüvenli bir hareket hem.

  • kobuzchu kiz  (03.09.21 14:56:22)
Erkek saçı topu topu 2 cm falan. Şimdi boyasan 1 ay sonra tekrar boyaman gerekecek vs.

Vücut yaşı arttığında beyazlar çıkar. Siz hayatınıza spor sokun, sebze ve lifli gıdalar alın, kırmızı etti vs azaltın, bu üzüntülü stresli zamanı atlatmak için meditasyona başlayın, vücut yaşınız düşer. Siyahların çoğu geri gelmez. ama beyaz oluşumunu yavaşlatırsınız.
  • zimbirik  (03.09.21 15:14:01)