[]

Ayın 6sından itibaren aşısız seyahat olayı

Merhabalar, tek doz aşı oldum fakat uçak yolculugunda çift doz olmayan yolcuların alınmayacağı söyleniyor. Aşıyı geçen hafta oldum ve sürem daha gelmedi , ne yapmam gerekiyor bu durumda?
 
Pcr testi yaptırman gerekiyor. Ortalıkta çok fazla çöp bilgi var. Havayolu şirketini ararsan daha net bilgi verirler.


  • burty  (03.09.21 13:01:56) 
2 doz aşı + 15 gün geçmesi gerekiyor diye okuyorum her yerde. Böyle olacak ise PCR testi gerekecektir.


  • lappuntamento  (03.09.21 13:51:40) 
ilk dozu olup günü gelmeyenlere bi sıkıntı yok diye biliyorum ben de. yurtdışıysa normal olarak sıkıntı çıkabilir. ama yurtiçinde bi sıkıntı çıkmaz, sanmıyorum.

edit: bu tarz bi haber okumuştum ama bulamadım. yani yanıltmak istemem. genelgeyi okudum şimdi, bi detay belirtilmemiş. ama iki doz olması gerekiyor da dememiş. "6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin;" demiş. çift doz dememiş ve sonuçta aşınız var yani.
  • Improbable  (03.09.21 14:06:54 ~ 14:11:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.