[]

Spor salonları

Macfitlere falan bu dönemde giden var mı? Nasıllar?

Normalde işe gidip gelirken vs. günde 8-10 bin adım yürüyen biriydim. Son 2 yıl sıfır hareket. Haftada 1-2 düzgün şekilde evden çıkıyorum.

Spor salonuna gidip kasları az da olsa aktif etmek istiyorum ama corona mevzuu devam tabii. Ne yapsak, millet gitmeye devam etti sanırım bu süreçte, sizce salonlar uyum sağladı mı temizlik kriterlerine vs.?

Avm'lerdeki macfitlere giderim sanırım, eskiden İstanbul'daki çoğu şubeyi kullanabildiğim bi şekilde üyeydim. Çok güçsüzleştiğimi hissediyorum ek olarak hareketsizlikten özellikle yaşlılarda kalp-damar problemleri çıkmaya başladı, öyle olmayalım sonra :/

 
Gitmeye hiç ara vermedim, herkes gibi ben de maskesiz spor yaptım, kalabalıkta omuz omuza bastık ama nezle bile olmadım. Maskemi takayım mesafem olsun kafasında birisiyseniz gitmenizi tavsiye etmem. Boşuna gerersiniz kendinizi. Bi ara aletleri silen görevliler falan vardı ama artık o da bitti.


  • zoghurt  (03.09.21 01:45:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.