Pegasus Kabin Bagajı

Merhaba,

Pegasus kabinde ufak boyutlu valizlere izin veriyor diye biliyorum ancak buna ilaveten sırt çantası da alabiliyor muyuz kabine? Yakın zamanda Pegasus’la seyahat eden birileri vardır umarım.

Teşekkürler.

%95 alırsın. Yanlış yönlendirmek istemem ama ben küçük bir şehirden kalkışta 1 el valizi 1 sırt çantasıyla rahatça bindim. 1’de bagaja gitti zaten. Rezervasyon yaparken tek parça deniyordu korkmuştum da ama sallayan yoktu

  • avatar is back  (01.09.21 21:54:19)
yurtiçi yurtdışı? Normalde yeni gelen kurallar dahilinde tek parça ama sabiha gökçenden binerken göz yumabiliyorlar, esas problem yurtdışından dönüşte. Mesela ukrayna ve belgrad dönüşlerde tek parça dışında kadınların el çantalarına bile izin vermediler, ufacık içine cüzdan telefon vs zor sığan çantaları bile zorla tek parça bagajların içine sokturdular yoksa almadılar.

  • zikardo  (01.09.21 22:11:57)
Sitesinde bir bavul bir de el çantasına izin var diyordu.

  • oyokbuyoknevar  (01.09.21 22:33:36)
gitmeden önce ben de buna çok takılmıştım ama geçen hafta sahibi gökçenden gidip geldim. dönüşüm de belgraddandı, kabin boy bagaj ve küçük sırt çantamla herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

  • gap  (02.09.21 00:45:54)
kabin bagajı + küçük sırt çantası + bez çanta ile yurtiçi ve yurtdışı seyahat ettim. sorun olmadı.

  • south park in kapusonlu uyesi  (02.09.21 15:52:14)
yaz başında fethiyeden dönerken sırt çantamı bıraktırmışlardı. Sadece el çantasıyla binebildim.

  • zimbirik  (02.09.21 15:57:17)
sirt cantasinin tipine bagli. Eger laptop cantasi tipinde birseyse ben hic sorun yasamadim ancak sirt cantasi gorunumunde devasa bir cantaysa sorun yasarsiniz

  • turkuaz  (02.09.21 16:01:21)