[]

Şehirlerarası otobüste aşı zorunlu mu

6 eylülden itibaren uçak iç hatlar aşı ya da pcr istiyormuş, şehirlerarası otobüslerde de geçerli olacak mı bu?
 
evet hemen hemen her yerde geçerli

www.icisleri.gov.tr
  • hadsafhada  (01.09.21 20:38:32) 
@hadsafhada genelge " aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre)" diyor, bu süre ne peki geçiren kişiler için?


  • lorne malvo  (01.09.21 21:00:49) 
karantinanın bitiminden 180 güne kadar diyordu maç bileti alımında. hes kodu üzerinden takip edileceği için burada da aynıdır sanırım ama net bir kaynak görmedim onunla ilgili olarak.

şurada da 180 gün demişler: haber.sol.org.tr
  • hadsafhada  (01.09.21 21:41:33 ~ 22:57:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.