[]

Yeniköy-Tarabya sahil hattı

Çok beğeniyorum buraları. Yeniköydeki mekanlar,insan profili, huzurlu mahalle sakinleri. Yeniköy'den Beykoz'da direkt seferler olması,karşıya kolay ulaşım. Belki İstinye'den arabalı vapurla geçilebilir.

Tarabya tarafı da hoş. Kimse kimseye bulaşmadan insanlar oturmuş sandalyelerle. Yürüyüş yapanlar bir yanda. Rahatsız edici keko tipler yok. Sahil tarafında manzara güzel.

Sizce abartıyor muyum? Siz ne dersiniz? Bu civarları bilen ve begenen var mı içimizde? Taşınmayı bile düşünüyorum bu ara.

 
Abartmiyorsunuz. Uzun süre kireçburnunda yaşadım. Gerçekten avrupa yakasinda yasanabilecek en huzurlu yerlerden birisi tarabya sahil şeridi. Haftasonlari profil biraz degisse de genel olarak rahat ve görgülü insanlarin yasadigi bir yer.


  • givemesomesubstance  (01.09.21 20:11:25) 
kesinlikle abartı değil. haftada en az birkaç gün istinye'den tarabya'ya yürürüm ve yeniköy favori semtimdir.


  • Pertev nail  (01.09.21 22:44:53) 
Yeniköy başkadır. İnsanı, havası farklıdır.


  • marsabil  (02.09.21 17:25:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.