Erkekler ve halhal?

Erkekler neden halhala bu kadar ilgili?

Bilegimde görüp de o halhal mi? diye sormayan erkek yok neredeyse. Yani ayak bileğinde sarılı zincir daha ne olabilir ki?
Bu ilginin sebebi nedir? Sadece estetik görünmesi mi? Çağrıştırdığı başka ne anlami var? Herhangi bir saatten ne farkı var?

Teşekkürler.

ayak fetisizmi?

  • alevli deniz sortu  (01.09.21 15:53:12)
@alevli deniz şortu
Ayak da görünmüyor ki. Spor ayakkabınin içinde. Halhalin olduğu kısım pantolon havuç model olduğu için yarım karış dahi görünmüyor. Hani ayak görünse ok.

  • The colors of my sea perfect color me  (01.09.21 15:54:50)
cinsel pozisyonlar çağrıştırıyor olabilir hayal gücü

  • freebird5406_2  (01.09.21 15:56:27)
benim de hoşuma gider ama herhangi bir cinsel çağrışım yapmadı açıkçası. ya estetik göründüğünden ya da az rastlanır olmasından.

  • lazpalle  (01.09.21 16:00:44)
Estetik bence. Bilekte güzel duruyor.

  • westblack  (01.09.21 16:07:58)
ben hiç sevmem halhal ama birinde görsem sorarım sanırım aa halhal mı o diye. Bilekliğe göre daha nadir, ilginç bi sözcük, barış manço şarkısı akla geliyor, muhabbet oluyor sorunca vs pek çok sebebi olabilir.

  • nundu  (01.09.21 16:15:44)
Muhabbet açmak için soruyorlardır. Halhal araç gibi görünüyor sadece.

  • lüzumsuz adam  (01.09.21 16:41:13)
Dinledigin muzige de ilgiliyiz.
Olayi baglayana kadar rol kesiyoruz.

8 saate kadar fransiz filmleri konusurum.
  • divit  (01.09.21 17:15:31)
CUnku kadin vucudunun en estetik ve zarif kismi ince ayak bilekleridir.Ince ayak bilekleri sanat eseri gibi bir sey.Halhalin bununla cok ilgisi var

  • turkuaz  (01.09.21 17:45:59)
Halhal epey seksi bir şey. Elbette ince bilekli bronz bir tende.

  • kukuleta  (01.09.21 19:34:27)
Sormalarının amacı muhabbet olabilri, yoksa o halhal değil de ne olabilir ki , halhal mı diye sorsunlar

Bana hiç çekici ve estetik gelmiyor.
  • ceketimi alip cikcam  (01.09.21 20:13:48)
"ayakcilar" halhali begenir, ince bilekte guzel durur.
"o halhal mi yaw" diye soran abilerin alayi ayak/bacak hastasi..

  • cooperr  (01.09.21 21:10:28)
Çünkü nadir karşılaşılan bir aksesuar, muhabbet açmak için bire bir.

  • John Bloor  (02.09.21 12:17:18)
o halhal mi 'den sonra 'bakabilir miyim?' sorunu yokluyor.

  • duyurukullanıcısı  (02.09.21 13:21:07)